Дом престарелых Бабуся & Дедуся

Отзывы

Дом престарелых в Днепре и Львове Бабуся & Дедуся

TimUr  

 

Фінансових проблем при розташуванні дядьки до будинку престарілих «Бабуся - Дедуся» не відчув. Обравши максимальний пакет послуг, подумав, що прийдеться на деяких позиціях економити. Але ціни на послуги в закладі дуже демократичні. Рекомендую для всіх!

Нестор Іванович

Хочу залишити відгук про персонал та умови у хосписі відділення будинку для престарілих та інвалідів «Бабуся та Дедуся».

Високий професіоналізм, індивідуальний підхід у лікуванні та харчуванні, дбайливе відношення.

Існують палати для важко хворих або інвалідів з обмеженими можливостями рухатись.

Спеціальні ліжка, пандуси, санітарні кімнати. Все зроблено так, щоб людина відчувала себе максимально самостійною та само реалізованою.

 

Vladislav

Нажаль, хвороба Паркінсона може вразити і молодий організм. Це сталося із моєю сестрою.

У новинах прочитав, що в пансіонат «Бабуся & Дедуся» у Львові для підтримуючого лікування використовують собачу терапію та АРТ-терапію. Вирішив обов’язково оформити на курс лікування свою сестру. Хочу відмітити, що такий підхід існує лише в даному пансіонаті. Сестра була дуже задоволена та попрохала якщо буде можливо, оформити ще на короткострокове розміщення у пансіонаті «Бабуся & Дедуся». А малюнки, які вона змогла створити при своїй хворобі, можна сміливо віднести до відтворив мистецтва. Ми їх розмістили навіть у квартирі. Дякуємо за оригінальний та сучасний підхід по догляду та лікуванню людей з такою хворобою як «Паркінсон».

Сидоренко Артем

Коли ми оформлювали бабцю в пансіонат «Бабуся - Дедуся», то обирали заклад не лише з кваліфікованим медичним доглядом. Однією з переваг було те, що в цьому будинку для престарілих, велика увага приділяється дозвіллю та спілкуванню між мешканцями.

Бабуся в нас дуже комунікативна, тому для нас це було важливим. Але як ми здивувались, що вона знайшла не лише друзів в пансіонаті, а й близьку людину.

Як вияснилось, це вже не вперше між мешканцями будинку зав’язуються стосунки. Тут навіть був випадок, коли зіграли весілля. Ось який обрали пансіонат для бабці. Тут затишна атмосфера, домашній затишок та місце де заново відкриваються серця наших близьких в похилому віці.

Тетяна

За моїм татусем після інсульту завжди доглядала мати. Але після їїсмерті і фізичний і психологічний стан батька дуже погіршився. Мешкання в стінах будинку для престарілих у Дніпрі,  для батька було позитивним. Він відволікся від суму за дружиною, а стан здоров’я його, завдяки дбайливому та професійному догляду персоналу закладу, значно покращився.

Дякую вам за вашу працю та відношення до своїх постояльців