Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Будинок престарілих у Днепрі

Для багатьох людей поселити свого старого родича в будинок для людей похилого віку позначає, покинути, залишити на самоті. Але приватні пансіонати для людей похилого віку, такі як Будинок для людей похилого віку в Дніпрі, доводять і показують на практиці протилежне.

У приватному пансіонаті люди похилого віку оточені турботою, знаходяться під постійним наглядом лікарів, живуть у комфортних номерах, для них готують смачну та корисну їжу.

Дім для людей похилого віку в Дніпрі пропонує оформити вашу літню близьку людину в наш пансіонат на тривале або короткострокове проживання. Довірте нам турботу про комфорт та здоров'я вашого родича.

 

Дім престарілих у Дніпрі - ліпемо вареникиМи гарантуємо комфортне проживання в нашому пансіонаті для людей похилого віку.

✔️ Наші номери світлі та великі.

✔️ Є кімнати, спеціально обладнані для проживання в них інвалідів та лежачих хворих.

✔️ Регулярне прибирання та провітрювання приміщення, заміна постільної та рушників.

✔️ Територія пансіонату підходить для щоденних приємних прогулянок.

✔️ Персонал Дніпропетровського будинку для літніх людей має великий досвід та кваліфікацію. Наші нянечки, медперсонал та психологи працюють із літніми людьми вже понад 10 років. Психологи проводять щоденні бесіди та консультації з пацієнтами, щоб врегулювати та підтримати нормальний моральний та психічний стан наших постояльців. Усі люди, які живуть у приватному будинку для літніх людей у ​​Дніпрі, перебувають під цілодобовим наглядом. Тобто в будь-який час ми зможемо вчасно надати необхідну медичну допомогу.

✔️ Особливу увагу ми приділяємо якості харчування в будинку для людей похилого віку. Адже люди похилого віку потребують повноцінного, збалансованого, в міру калорійного, але при цьому не жирного меню. Також у нас, за потреби, розробляється індивідуальне меню для діабетиків чи алергіків, враховуючи всі рекомендації лікаря.

✔️ Поселити в будинок для літніх людей у ​​Дніпрі можна літніх і з інвалідністю, і з хворобою Альцгеймера та Паркінсона, також ми приймаємо літніх людей після інфаркту, інсульту, після травм та операцій. Дзвоніть і ми проконсультуємо вас за вартістю проживання в будинку для літніх людей Дніпро та за послугами, які будуть необхідні вашій близькій людині.
Вибрати пансіонат для літньої людини – завдання непросте. Ми хочемо, щоб людина відчувала себе в будинку для людей похилого віку як вдома. Щоб йому не було самотньо і нудно. У приватному пансіонаті для людей похилого віку та інвалідів створені максимально комфортні умови та тепла атмосфера. Ми пропонуємо безпечну та захоплюючу старість для ваших рідних та близьких людей похилого віку.

 

Мережа пансіонатів для літніх людей у ​​Дніпрі та у Львові Бабуся&Дідуся:

❤ Догляд за літніми з деменцією;

❤ Догляд за людьми з Альцгеймера;

❤ Профілактика діабету та догляд за людьми з цукровим діабетом;

❤ Догляд після інсульту;

❤ Догляд після інфаркту;

❤ Професійний догляд за лежачими людьми похилого віку;

❤ Медичне обслуговування та догляд після операції;

❤ Догляд за сліпими людьми;

❤ Догляд за людьми після травм та переломів;

❤ Обслуговування інвалідів Дніпро;

❤ Психологічна допомога та підтримка психолога всім постояльцям.