Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Хоспис Бабуся & Дедуся

Хоспіс Бабуся & Дедуся - місце, де вашим близьким буде затишно і комфортно, де всі люди похилого віку знаходять гідну і комфортну старість.

Наш хоспіс знаходиться у Дніпрі та Львові. Ми готові приймати людей похилого віку з деменцією, після операцій, онкохворих, невиліковно хворих, з хворобою Альцгеймера і Паркінсона, ми можемо приймати лежачих людей похилого віку та інвалідів-візочників та людей похилого віку із захворюванням нервової системи. Зручне розташування хоспісу, комфортні номери та гарна територія робить нас привабливими та популярними. Вам зручно буде відвідувати вашу рідну людину, а вашій близькій літній людині буде у нас затишно і по-домашньому добре.

Всі кімнати у нашому платному хоспісі чисті та світлі. Кожен номер облаштований так, що в ньому буде зручно кожному нашому постояльцю.

У хоспісі Бабуся & Дедуся є номери для інвалідів та лежачих людей похилого віку.

У нашому хоспісі завжди є черговий лікар або медсестра, тобто ваша близька людина завжди знаходиться під наглядом медпрацівника. У будь-який момент, за потреби персонал приватного хоспісу у Львові чи Дніпрі готовий прийти на допомогу – зробити укол, крапельницю, дати ліки чи знеболювальне.

Харчування людей похилого віку в хоспісі дуже різноманітне, а меню складено згідно з рекомендаціями лікаря. Літнім людям, які потребують особливого харчування (безглютенові страви, меню для діабетиків, алергіків та інші дієтичні страви), кухар складає необхідне та рекомендоване спеціально індивідуальне меню. Кожен пенсіонер, літня людина чи інвалід, який проживає в нашому хоспісі, для нас дуже дорогий. Ми цінуємо кожного і намагаємося, щоб усі наші постояльці відчували себе у безпеці та комфортно.

Приїжджайте до нас у хоспіс у Дніпрі чи у Львові, і ми вам все покажемо та розповімо. Побачивши на власні очі наші умови, ви не шукатимете інше місце для того, щоб оформити свого родича в хоспіс.