Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Дом престарелых Бабуся & Дедуся

Мережа пансіонатів для людей похилого віку та інвалідів Бабуся&Дідуся – найкращий варіант для комфортної старості.

Наші приватні будинки для літніх людей пропонують високий рівень обслуговування та турботи про ваших літніх близьких у Дніпрі та Львові.
Пансіонат Бабуся & Дідуся – комплексні сучасні програми лікування та відновлення літніх людей з Альцгеймера, людей похилого віку після травм, лежачих хворих, а також відновлення після інфаркту та інсульту.

   

Будинки для престарілих та інвалідів у Львові та Дніпрі - надають кожному нашому пацієнту не лише комфортне проживання у чудових спеціально обладнаних кімнатах, а й цілодобове медичне спостереження та обслуговування. Фахівці нашої мережі пансіонатів мають великий досвід роботи, кваліфіковані лікарі та психологи працюють у сфері обслуговування людей похилого віку з різними старечими захворюваннями вже понад 10 років.

➤➤➤ Фахівці будинку для літніх людей дбають не тільки про фізичне здоров'я людей похилого віку, але приділяють багато уваги і наголошують саме на психологічному стані постояльців.

➤➤➤ Намагаємося дати можливість кожній людині похилого віку відчути себе як удома, щоб  було з нами затишно і безпечно.

Ми не завжди можемо приділити достатню кількість часу своїм близьким людям, якщо їм необхідний певний догляд (наприклад, при переломах у людей похилого віку, після інсульту, при проблемах з опорно-руховою системою та інше). При деяких хворобах небезпечно залишати людину похилого віку одного у будинку або необхідний постійний нагляд лікаря.

Вихід є – оформити близьку людину в приватний пансіонат для престарілих Бабуся&Дідуся. Ідеальний варіант для комфортного проживання старих людей – чисте повітря, красива територія та комфортні номери.

Дом престарелых Львов Бабуся & Дедуся

Будинок престарілих у Львові

Телефон пансіонату: +3095 133 87 87

Приватний будинок престарілих у Львові пропонує свої послуги по догляду за людьми похилого віку з різними захворюваннями
(Паркінсона, Альцгеймера, з деменцією, а також після операцій та травм, літніх після переломів, та лежачих хворих, інсульт, інфаркт).

Львів

Львівська обл. смт. Смолиста вул. Брюховичі 10А

Дом престарелых Днепр Бабуся & Дедуся

Будинок престарілих у Дніпрі

Телефон пансіонату: +38095 133 87 87

Будинок інвалідів у Дніпрі. ► Сучасний будинок. Відеоспостереження. ►Територія для прогулянок. ► Спеціалісти зі стажем - нянечки, доглядальниці, медперсонал. ► Харчування, реабілітація, спілкування з однолітками, різноманітне дозвілля. ► Реабілітаційні програми.

ДНІПРО

Дніпро, тупик Светлова 6