Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Хоспис Львов

Чому люди розміщують своїх родичів у будинках для престарілих чи хоспіси?

Одна з причин оформлення престарілого чи хворого  у хоспіс Бабуся & Дедуся Львів  – відсутність можливості надати необхідну медичну допомогу та належний догляд  в домашніх умовах. На жаль, у нас не завжди вистачає часу, який ми можемо присвятити догляду за своїми близькими. Ми маємо сім'ю, роботу, побутові проблеми.

Для тих, хто не може приділити необхідну кількість часу на догляд за літнім родичем, для тих, хто не має спеціальних навичок, щоб надати необхідну медичну допомогу, наш хоспіс Бабуся & Дідуся у Львові пропонує свої послуги.

 ► Приватний хоспіс Львів пропонує свої послуги з догляду за людьми похилого віку з різними хворобами (Паркінсона, Альцгеймера, з деменцією, з онкологією, а також після операцій та травм, літніх після переломів, та лежачих хворих).
Якщо так склалося, що вашій близькій літній людині необхідна медична допомога та постійний нагляд, а у вас немає можливості бути цілодобово, правильне рішення – поселити літню людину в хоспіс у Львові.

Хоспіс у Львові працює на платній основі, в якому сервіс та медичне обслуговування знаходиться на високому рівні. Ми дбаємо не лише про комфорт літніх людей, а й про їхню безпеку.

Коли ми розробляємо меню, ми дотримуємося рекомендацій лікаря. Всі продукти для приготування їжі натуральні та свіжі. Харчування у Львівському хоспісі на дуже високому рівні – ми стежимо за якістю.

 ► У Хоспісі Бабуся & Дедуся Львів працюють професійні медсестри, лікарі та доглядальниці, які мають досвід роботи понад 10 років. Лікарі щодня оглядають та стежать за станом здоров'я наших постояльців. Медсестри стежать за регулярністю прийомів ліків, за необхідності завжди готові надати першу медичну допомогу. Доглядальниці в хоспісі допомагають людям похилого віку з прийомом їжі, з проведенням гігієнічних та побутових процедур, а також допомогу при прогулянках. Доглядальниці у хоспісі Львів працюють цілодобово.

Ми не обмежуємо наших пацієнтів у пересуванні – кожен займається своїми справами, своїм хобі. Щоб людям похилого віку було цікаво, у хоспісі для людей похилого віку у Львові організовуються різноманітні заходи – малювання, прогулянки, спільний перегляд фільмів, настільні ігри.

Поруч із хоспісом у Львові знаходиться сосновий парк з алеями та лавками, що дозволить вам приємно провести час зі своєю близькою людиною, коли ви будете його відвідувати.