Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Реабілітація після інфаркту у Дніпрі

Догляд після інфаркту в будинку для людей похилого віку

Не кожен може забезпечити своїй рідній людині похилого віку після інфаркту якісний догляд. Причини різні - робота, нестача часу, нестача медичної освіти, не дозволяють житлових умов. У такій ситуації правильним варіантом вирішення цієї проблеми стане – поселити похилого віку після інфаркту у приватний пансіонат для літніх людей у ​​Дніпрі. Це тільки для того, щоб вашому родичу після інфаркту було безпечно і комфортно.

У нашому будинку для людей похилого віку Дніпро всі постояльці забезпечені медичним обслуговуванням, психологічною підтримкою та комфортними умовами для проживання.

 

 

Фахівці та медики пансіонату в Дніпрі працюють уже понад 10 років із хворими після інфаркту міокарда, тому нам знайомі всі особливості догляду за людиною після інфаркту. Всі медичні процедури та заходи ефективні, надійні та дають добрий результат при реабілітації після інфаркту.
Щоб забезпечити якісний догляд після інфаркту у літнього, потрібна ретельно складена програма реабілітації. Усі процедури, як медичні, і психологічні, мають бути у комплексі. Тоді ми зможемо побачити добрий результат.

 

У нашому дніпропетровському пансіонаті для людей після інфаркту всі програми догляду та лікування підбираються для кожного пацієнта індивідуально. Ми враховуємо і вік та складність наслідків інфаркту.

 

 

У приватному пансіонат для літніх людей після інфаркту дотримується постільний режим дуже суворо (від тижня до трьох тижнів).

✔️Медсестри та нічні доглядальниці знаходяться завжди поруч і наглядають за літнім людиною цілодобово.

✔️Доглядальниця допомагає приймати їжу, стежить за регулярністю та своєчасністю прийому ліків. Також усім літнім літнім допомагають у гігієнічному самообслуговуванні, лягти, піднятися, повернутися, купатися, чистити зуби.

 

Реабілітація після інфаркту – найкраще рішення для вас - це приватний пансіонат для людей  після інфаркту в Дніпрі.

Для більш докладної інформації про умови поселення  в приватний пансіонат та про ціну проживання, звертайтесь за телефонами або за адресою, яку ви знайдете на нашому сайті в розділі КОНТАКТИ.