Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Дім престарілих Львів

Часто люди стикаються з тим, що настає момент, коли нам необхідно забезпечити своєму літньому родичу або близькій людині необхідні йому умови проживання, а також необхідний догляд. У більшості випадків цілодобовий догляд за людиною похилого віку стає непосильним завданням. Це пов'язано з тим, що у нас у всіх є своє життя, робота, побутові проблеми та сім'я.

Приватний пансіонат для людей похилого віку у Львові – найкраще місце, де зможуть надати вашому літньому родичу всі необхідні процедури, цілодобовий нагляд та належний догляд. У нас ваша близька людина відчує себе вільно та легко.

✔️Головна перевага нашого будинку для людей похилого віку на платній основі у місті Львів – його розташування та комфортні кімнати для літніх людей.

✔️ Усі номери акуратно оформлені у світлих тонах, нові меблі, гарна сантехніка, свіжий ремонт. В усіх кімнатах є телевізор. Біля приватного пансіонату для людей похилого віку у Львові є невеликий, але зелений та красивий парк з лавками, де ви зможете приємно провести час зі своїм родичем, відвідуючи його.

✔️ Всі наші співробітники мають великий досвід роботи у сфері обслуговування та догляду за людьми похилого віку з різними старечими захворюваннями, або по догляду за лежачими людьми та інвалідами. Всі наші співробітники мають медичну освіту та добре серце. Поселити людину в будинок для людей похилого віку Львів – дати можливість жити в оточенні уваги та турботи. Ми завжди прислухаємося до наших постояльців, намагаємося враховувати побажання та знайти підхід до кожного пенсіонера у нашому пансіонаті.

✔️Дуже важливою перевагою нашого приватного будинку для літніх людей є якість медичного обслуговування, а також сучасні методики та комплекси реабілітації людей похилого віку після різних захворювань. Кожен пацієнт щодня проходить огляд лікаря, за кожним наглядають медсестри, і при потребі стежать за прийомом призначених ліків та дотриманням дієти.

✔️ Харчування у львівському платному будинку для літніх людей на найвищому рівні. Всі продукти свіжі, всі страви приготовані згідно з рекомендаціями дієтологів та лікаря з урахуванням усіх потреб та обмежень. Для людей похилого віку з цукровим діабетом або з алергією може бути окреме меню.
Для оформлення літньої людини у приватний пансіонат у Львові вам необхідно зателефонувати нам та домовитися про зустріч для обговорення та уточнення всіх особливостей догляду індивідуально для вашого родича. Ви можете поселити людину похилого віку в наш пансіонат, як на постійній основі, так і на короткостроковий період.

Мережа пансіонатів для людей похилого віку у Львові Бабуся&Дідуся:

❤ Догляд за літніми з деменцією;

❤ Догляд за людьми з Альцгеймера;

❤ Профілактика діабету та догляд за людьми з цукровим діабетом;

❤ Догляд після інсульту;

❤ Догляд після інфаркту;

❤ Професійний догляд за лежачими людьми похилого віку;

❤ Медичне обслуговування та догляд після операції;

❤ Догляд за сліпими людьми;

❤ Догляд за людьми після травм та переломів;

❤ Обслуговування інвалідів Львів;

❤ Психологічна допомога та підтримка психолога всім постояльцям.