Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Хоспіс Дніпро

Хоспіс у Дніпрі Бабуся & Дідуся вибирають часто через зручне місце розташування та доброзичливий персонал.

Оформити близьку людину похилого віку в приватний хоспіс можна з будь-якою пропискою і з будь-яким  захворюванням, незалежно від стадії розвитку хвороби. Проживання в хоспісі може бути довгостроковим, або коротким, наприклад, на тиждень. Оформити людину похилого віку в хоспіс Дніпра можна на будь-який термін. Умови перебування, ціна та умови оплати обговорюються індивідуально..

 

Перевагою нашого хоспісу у Дніпрі є цілодобовий медичний супровід літньої людини. Наші лікарі та медсестри мають великий досвід та добре серце. Регулярне спостереження за станом літньої людини, своєчасна медична допомога, нагадування про необхідність прийняти ліки, діагностика та консультації з лікарями – усі ці послуги роблять наш хоспіс одним із найкращих у Дніпрі та області.

 ► Ми можемо надати нашим постояльцям послугу – цілодобова доглядальниця для людей похилого віку в хоспісі. Що це означає? Біля вашої близької літньої людини цілодобово перебуватиме медсестра або доглядальниця, яка при необхідності допоможе встати, сісти, погодувати літню людину, допоможе впоратися з гігієнічними процедурами та туалетом, а також нагадає про прийом ліків та про необхідні процедури, прописані лікарем.

 ►У хоспісі у Дніпрі ви отримуєте високий рівень сервісу та прибирання. Усі номери щодня провітрюються, у них проводиться вологе прибирання та за необхідності змінюється постільна білизна.

 ► Наш персонал може знайти підхід до будь-кого. Кожна людина похилого віку, яка проживає в хоспісі, отримує підтримку та психологічну допомогу. Психолог щодня проводить бесіди зі старими, консультує та вислухає.

Хоспіс на платній основі у Дніпрі – гарний варіант для комфортного проживання ваших літніх батьків або близьких людей.