Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Будинок для людей похилого віку Харків

Дім престарілих у Харкові

Мережа приватних пансіонатів для піклування про літніх людей Бабуся & Дідусь є доступним і вірним рішенням для всіх людей, кому необхідна професійна допомога. Наша мета - надати всі необхідні умови для комфортного та спокійного життя літніх людей за прийнятною ціною. Розцінки будинку для престарілих формуються з урахуванням індивідуальних особливостей кожного клієнта, таких як його фізичний стан, рівень активності, загальне здоров'я і тривалість проживання в пансіонаті, а також обрані умови проживання.

Приватний будинок для літніх людей у Харкові

При надходженні до будинку престарілих та оформленні договору ми негайно обговорюємо вартість проживання в пансіонаті. Наші постояльці мають можливість вибору кімнати відповідно до їхніх вподобань і фінансового становища - від одномісних кімнат до 3х і 4х місних номерів. У разі зміни умов оплати в процесі проживання, наші клієнти моментально повідомляються про це. Усі фінансові транзакції в нашій мережі пансіонатів для літніх людей прозорі та супроводжуються наданням необхідної документації. Оплата можлива як готівкою, так і безготівковими коштами, забезпечуючи зручність для наших клієнтів.

Умови проживання в будинку престарілих

 1. Наш графік передбачає турботу про потреби літніх людей, забезпечуючи їм щоденні гігієнічні процедури, оздоровчі заняття та збалансоване харчування. Ці заходи сприяють поліпшенню сну, стабілізації травлення у літньої людини та загального зміцнення самопочуття.
 2. Регулярний контакт із терапевтом. Наші лікарі проводять консультації щодня, виписують рецепти, стежать за динамікою стану здоров'я літніх людей, а також навчають доглядальниць необхідного догляду за людьми похилого віку та занять. Постійна медична увага полегшує життя наших постояльців і дає впевненість їхнім близьким у тому, що їхній родич у надійних руках.
 3. Кожен день у нашому будинку для літніх людей наповнений захопливими заняттями та майстер-класами. Люди похилого віку активно спілкуються один з одним і з персоналом, обмінюються знаннями та досвідом. Всі наші постояльці перебувають в оточенні людей, готових вислухати, допомогти і розділити радість.

Вартість послуг платного пансіону в Харкові

Приватний пансіоант для людей похилого віку в Харкові

Вартість проживання в приватному будинку-інтернаті для людей похилого віку та інвалідів у Харкові є досить доступною. Наші тарифи на проживання людей похилого віку в Харкові досить конкурентні по всій Україні. Ціна будинку для престарілих у Харкові залежить від стану здоров'я літньої людини під час вступу, тривалості перебування в пансіонаті та обраних умов проживання.

Під час укладення офіційного договору з майбутнім нашим пацієнтом у кожному пансіонаті мережі "Бабуся & Дідусь" детально обговорюють усі фінансові аспекти та умови проживання. Наші ціни на проживання в пансіонаті для літніх людей у Харкові прозорі, і всі моменти, які можуть вплинути на вартість будинку для престарілих, ми обговоримо з вами під час оформлення вашого родича в нашу установу. Оплата проживання в будинку для літніх людей може здійснюватися як готівкою, так і за безготівковим розрахунком. Додаткову інформацію про вартість пансіонату, знижки та акції ви можете отримати на нашому офіційному сайті або зв'язавшись із нами телефоном. Наші висококваліфіковані фахівці готові надати докладні відповіді на всі ваші запитання.

Послуги будинку престарілих у Харкові

Приватний пансіонат у Харкові

Мережа закладів "Бабуся & Дідусь" у Харкові, Львові та в Дніпрі пропонує комплекс послуг для людей похилого віку. У сучасному світі люди часто через свою зайнятість не можуть забезпечити достатній догляд і увагу своїм літнім родичам, особливо якщо пенсіонер потребує постійної медичної допомоги та цілодобового спостереження.

 Оформити літнього родича в приватний будинок для престарілих у Харкові - забезпечити вашим близьким усі умови для повноцінного і безтурботного життя.

Пансіоант у Харкові також пропонує різноманітні додаткові послуги за доступними цінами.

Основні послуги нашого будинку престарілих включають:

 • 5-разове збалансоване повноцінне харчування;
 • індивідуальне дієтичне меню для тих, кому необхідно дотримуватися певних норм;
 • допомога доглядальниці для інвалідів;
 • допомога в щоденних гігієнічних процедурах для людей з обмеженими можливостями та лежачих хворих;
 • послуги досвідченого психотерапевта;
 • реабілітація та відновлення людей похилого віку після травм, інсультів і операцій у Харкові;
 • масаж для літніх людей, лікувальна фізкультура і гімнастика в пансіонаті;
 • організація цікавого дозвілля;
 • трансфер літньої людини до будинку престаілих із супроводом медичного працівника;
 • комфортні умови проживання зі щоденним прибиранням і провітрюванням;
 • доступ в інтернет по всій території;
 • регулярні огляди фахівців для турботи про здоров'я літніх людей у приватному пансіонаті.

Розумні ціни на проживання в будинку для престарілих людей у Харкові дозволяють багатьом скористатися нашими послугами. Співробітники нашого пансіонату відрізняються високою моральною відповідальністю, добротою й уважним ставленням до підопічних. У харківському будинку для літніх людей панує доброзичлива і затишна атмосфера, де люди похилого віку можуть насолоджуватися безтурботним життям, підтримуючи спілкування з однолітками, і знаходити нових друзів.

Переваги приватного пансіонату для людей похилого віку в Харкові

Приватний пансіоант для літніх людей у Харкові

Наш заклад належить до мережі пансіонатів для догляду за літніми людьми та займається наданням високоякісних послуг на європейському рівні з використанням сучасного підходу. Наша головна мета полягає в забезпеченні підтримки здоров'я літніх людей і створенні для них спокійного та безпечного середовища. Вибрати приватний пансіонат для людей похилого віку в Харкові - отримати безліч переваг порівняно з державними установами, де через обмежене фінансування складно забезпечити високоякісний догляд і медичну допомогу. Тому ми рекомендуємо віддавати перевагу саме платним будинкам для престарілих під час вибору відповідного місця для старшого покоління.

Переваги мережі будинків престарілих "Бабуся & Дідусь":

 • Цілодобове спостереження за людьми похилого віку та медична допомога;
 • Регулярні візити лікарів спеціалізованих областей;
 • Екстрена медична допомога;
 • Проведення необхідних обстежень та аналізів;
 • Можливість тимчасового перебування в пансіонаті або постійного проживання з можливістю вибору кімнати з урахуванням уподобань і вашого бюджету;
 • 5-разове харчування в будинку для літніх людей;
 • Заходи для запобігання пролежнів у лежачих хворих;
 • Організація дозвілля в будинку для престарілих;
 • Розташування пансіонатів у спокійних і тихих місцях із зеленою і доглянутою територією;
 • Зручна і швидка процедура вступу до будинку для людей похилого віку з мінімальним пакетом документів;
 • Можливість відвідування рідними в будь-який зручний для них час.

Ми завжди уважні до думки та побажань наших підопічних, прагнемо виконати всі їхні запити. Платний будинок для людей похилого віку в Харкові надає безпечне проживання з цілодобовим доглядом і насиченою цікавими подіями старістю, де кожна людина відчуває себе важливою і цінною.