Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Вартість проживання в будинку для літніх людей

Вартість послуг у пансіонаті для людей похилого віку та ціна проживання у приватному будинку для престарілих у ​​Львові та Дніпрі обговорюється окремо для кожного пацієнта індивідуально.

Ціна  проживання у будинку для людей похилого віку залежить від багатьох особливостей і факторів, тому для розрахунку вартості послуг у приватному пансіонаті для людей похилого віку необхідно або зателефонувати або приїхати до нас у Дніпрі або у Львові. На ціну проживання у будинку престарілих може впливати і стан людини, і її вік, термін проживання в пансіонаті, необхідність цілодобової доглядальниці та які додаткові послуги знадобляться літній людині.

Оплата за проживання у реабілітаційному центрі  для літніх та інвалідів у Дніпрі чи Львові може бути готівковою або безготівковою.

Частный дом престарелых  и инвалидов во Львове

З чого ж складається ціна на проживання у  будинку  для літніх людей Львів, Дніпро?

✔ Перше – це наші умови. Ми пропонуємо комфортні та безпечні умови проживання, свіжий та сучасний ремонт, у кожній кімнаті гарні нові ліжка з ортопедичними протипролежневими матрацами, гарна сантехніка та якісна постільна білизна.

Ми хочемо, щоб у приватному пансіонаті для літніх людей Бабуся & Дедуся у Львові чи в Дніпрі нашим постояльцям, перш за все було комфортно та затишно.

►Також чималу частку у складі вартості проживання в будинку престарілих займає харчування. У наших пансіонатах харчування дуже якісне та смачне. Усі продукти купуються в сертифікованих магазинах  є свіжими та корисними. Ми не економимо на харчуванні людей похилого віку!  ►У наших центрах для літніх людей працюють кваліфіковані та досвідчені фахівці. Медсестри працюють цілодобово. У пансіонаті сучасне медичне обладнання та європейський рівень якості сервісу. Все це також впливає на ціну проживання в будинку для літніх людей.

Якщо ви вирішили оформити літню людину в приватний пансіонат для людей похилого віку в Дніпрі або у Львові, і хочете дізнатися вартість послуг будинку для людей похилого віку, то краще зателефонуйте, доступним на нашому сайті, і ми вас проконсультуємо, враховуючи ваші можливості та уподобання. Якщо порівнювати, яка ціна на приватний будинок для людей похилого віку, і вартість державного будинку престарілих, то приватні будуть дорожчими. Але послуги, які ви отримуєте в приватному пансіонаті, того варті. Адже, якщо доплачувати за комфорт у державному будинку для літніх людей та купувати додаткові послуги, то ціна практично зрівняється з вартістю на приватні пансіонати.

Дізнатися вартість проживання літньої людини після інфаркту, інсульту, після травм, вартість проживання літнього та інваліда у Дніпрі та у Львові – переходьте на вкладку контакти та дзвони нам!