Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Реабілітація після інфаркту Львів

Проводити догляд та реабілітацію після інфаркту міокарда у домашніх умовах практично неможливо. Необхідно володіти спеціальними знаннями та навичками, щоб забезпечити нормальне обслуговування похилого віку людини після інфаркту. Невміла допомога, як правило, викликає ускладнення (іноді навіть смерть). Тому, якщо у вашого родича чи близької людини трапився напад у літньому віці, найкраще для реабілітації після інфаркту звертатися за допомогою до спеціалізованих закладів, таких як приватний пансіонат у Львові для літніх людей після інфаркту. Адже людям після інфаркту потрібен щоденний медичний огляд та спеціальні процедури, що відновлюють.

У нашому приватному будинку престарілих відновлення та реабілітація після нападу або інфаркту в літньому віці проводиться як фізична, так і психологічна. Для відновлення після інфаркту необхідно проводити комплексну реабілітацію. У пансіонаті для людей після інфаркту розроблено кілька ефективних та сучасних програм для якнайшвидшого відновлення людини та її серцево-судинної системи. Головне завдання наших лікарів – не допустити серйозних ускладнень та поступе восстановлення.

До нашого  пансіонаті у Львові для реабілітації після інфаркту, можна поселити людину після операції. Скільки часу на відновлення після інфаркту у похилого віку піде сказати неможливо. Адже кожен випадок є індивідуальним і залежить від багатьох факторів. Тому, щоби прорахувати вартість реабілітації після інфаркту в пансіонаті Львів, вам необхідно для початку проконсультуватися з нашими лікарями. Наші фахівці проконсультують також про приблизні терміни реабілітації у нашому пансіонаті.
На всіх етапах реабілітації після інфаркту важлива дієта та якість харчування. У приватному пансіонаті Бабуся & Дедуся піклуються про харчування людей похилого віку після інфаркту, тому меню ми розробляємо з урахуванням призначення лікаря.

У Львові реабілітація після інфаркту людей похилого віку проходь у комфортних умовах. Наші кімнати світлі та просторі, обладнані поручнями та всім необхідним для нормального проживання в них лежачих людей після інфаркту. У нашому будинку для людей похилого віку є інвалідні візки, спеціальні туалети, спеціальні матраци проти пролежнів, по всій території пандуси.

Фахівці Львівського будинку престарілих роблять все необхідне, щоб ваш близький зміг повернутися до нормального життя після інфаркту.