Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Будинок для літніх людей Бабуся & Дедуся ➤ Про нас

Мережа будинків для людей похилого віку та інвалідів - Бабуся & Дедуся відчинили свої двері у Львові та у Дніпрі.

Вже більше 7 років ми успішно надаємо свої послуги з розміщення та догляду за людьми похилого віку з різними захворюваннями в Україні. Колектив наших пансіонатів складається лише з професіоналів. Наші співробітники мають великий досвід роботи з людьми похилого віку. За роки існування та роботи на ринку послуг ми створили для людей похилого віку ідеальні умови для проживання. Наша мережа будинків престарілих має дуже високий рейтинг і відмінну репутацію, доказом чого є регулярні позитивні відгуки наших клієнтів.

Керівництво мережі пансіонатів Бабуся & Дедуся величезну увагу приділяє умовам проживання та харчування наших пацієнтів. Меню для людей похилого віку ретельно і грамотно розроблено, ми дотримуємося всіх рекомендацій дієтологів та лікарів. Харчування в наших пансіонатах різноманітне, смачне та збалансоване.

Наші постояльці оточені турботою та теплотою, що дозволяє їм хоч трохи відчути себе як удома. Правильно організоване дозвілля людей похилого віку, щоденні прогулянки та вечірні спільні перегляди фільмів та телепередач створюють дружню та сімейну атмосферу. У нас ваші близькі люди похилого віку зможуть без проблем влитися в колектив і відчути себе потрібним.

Наша мережа пансіонатів Бабуся & Дедуся у Дніпрі та у Львові працює за сучасними методиками догляду та профілактики захворювань.

Професійний догляд

Мережа пансіонатів для людей похилого віку у Дніпрі та у Львові Бабуся & Дедуся надає такі послуги:

Догляд за літніми з деменцією; Догляд за людьми з Альцгеймера; Профілактика діабету та догляд за людьми з цукровим діабетом; Догляд після інсульту; Догляд після інфаркту; Професійний догляд за лежачими людьми похилого віку; Медичне обслуговування та догляд після операції; Догляд за сліпими людьми; Догляд за людьми після травм та переломів; Обслуговування інвалідів; Психологічна допомога та підтримка психолога всім постояльцям.

Будинок для престарілих у Дніпрі або пансіонат для літніх людей у ​​Львові – всі будинки  мережі Бабуся & Дедуся працюють на благо людей похилого віку. Кожна людина похилого віку має право на гідну старість, а ми для цього надамо всі умови.

 

Жити з задоволенням!

Дбаємо не тільки про фізичне здоров'я людей похилого віку, але приділяємо багато уваги і робимо акцент саме на психологічному стані наших постояльців. Ми намагаємося дати можливість кожній людині похилого віку відчути себе як вдома, щоб їй було з нами затишно і безпечно.

Телефонуйте: +380972421822, +380661832331

Мережа пансіонатів для людей похилого віку Бабуся & Дідуся - Дніпро, Львів