Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Догляд за інвалідами Львів ➤ Пансіонат для людей похилого віку Бабуся & Дідуся

Правильно доглядати літню людину може лише фахівець, який має досвід та необхідну освіту. Приватний пансіонат у Львові пропонує поселити похилого віку інваліда на тривалий або короткий термін. Ми зможемо подбати про вашого родича на належному рівні.

Усі наші постояльці (літні люди, інваліди, лежачі хворі) почуваються комфортно та по-домашньому. Ми дбаємо про те, щоб літня людина не відчувала себе самотньою і покинутою.

У чому перевага львівського пансіонату для інвалідів?

Ми пропонуємо для наших гостей цілодобове медичне обслуговування. Лікарі проводять щоденні огляди інвалідів та інших людей похилого віку. Медсестри та доглядальниці стежать за самопочуттям літніх інвалідів уночі, і за необхідності надають першу медичну допомогу. Якщо необхідно, то до нас приїжджають лікарі вузьких спеціальностей для огляду та лікування людей похилого віку.

У приватному будинку для людей похилого віку для інвалідів спеціально обладнані номери, в яких буде комфортно і лежачому хворому, і інваліду-візочнику, і всім іншим пенсіонерам, які проживають у нашому пансіонаті. Територія чиста, обладнана пандусами та поручнями. Вашому літньому родичу інваліду буде у нас не лише комфортно та затишно, а й безпечно.

Також варто сказати про якість харчування у приватному пансіонаті для інвалідів у Львові. Ми розробляємо меню, згідно з рекомендацією лікаря та перевагами постояльців. Наше меню складається виключно із здорової та смачної їжі.

Ми всі хочемо, щоб наші родичі в старості, тим більше інваліди, змогли жити повноцінним життям і не відчували себе тягарем.Але при цьому ми не можемо приділяти їм потрібної кількості свого часу. Найкращий варіант – поселити інваліда у приватний будинок для людей похилого віку у Львові. Ми подаруємо вашій рідній людині з інвалідністю нові знайомства та захоплюючу, і головне безпечну, старість. Для оформлення інваліда в пансіонат для людей похилого віку у Львові телефонуйте, вказаним на сайті, і ми вас детально проконсультуємо.