Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Реабілітація після інсульту Дніпро

Приватний пансіонат для людей похилого віку в Дніпрі пропонує якісну та професійну реабілітацію та відновлення літніх людей після інсульту.

Ми пропонуємо найкращі умови для проживання – гарні та просторі номери, спеціальні ліжка для лежачих людей похилого віку, спеціально обладнані для інвалідів туалети та ванни, сучасне медичне обслуговування та якісне харчування.

Уход за больными после инсульта в Днепре

Повністю відновитися після інсульту в літньому віці вдається не всім. Ми можемо допомогти літньому людині після інсульту швидше повернутися до нормального життя. Наші співробітники хороші фахівці з великим досвідом роботи, тому ви можете сміливо довіряти нам своїх близьких літніх родичів після інсульту. Ми націлені на те, щоб не допустити ускладнень після інсульту у людей похилого віку.

Довірити догляд за людиною після інсульту професіоналам – це убезпечити її від ускладнень та наслідків.

У приватному пансіонаті для людей похилого віку забезпечать всі необхідні умови, які дозволять впоратися з утворенням пролежнів і з проблемою закупорювання судин. Реабілітація після інсульту в нашому будинку для людей похилого віку в Дніпрі спрямована на профілактику застійних станів таких, як пневмонія, а також контроль харчування, допомога у прийомі їжі.

Ми не забуваємо про моральний стан та психологічне здоров'я людей похилого віку після інсульту. Психологи щодня працюють із кожним пацієнтом індивідуально. Усі розуміють, що швидкість відновлення після інсульту залежить від психічного здоров'я людини. Також у приватному будинку для літніх людей приділяють увагу дозвілля літніх людей.

Людині після інсульту потрібна медична допомога та цілодобовий нагляд. Тому ми пропонуємо поселити вашого родича після інсульту в наш пансіонат – приватний будинок для літніх людей у ​​Дніпрі.

Ми гарантуємо комфортне проживання в нашому пансіонаті для людей похилого віку.

✔️ Наші номери світлі та великі.

✔️ Є кімнати, спеціально обладнані для проживання в них інвалідів та лежачих хворих.✔️ Регулярне прибирання та провітрювання приміщення, заміна постільної та рушників.

✔️ Територія пансіонату підходить для щоденних приємних прогулянок.

✔️ Персонал Дніпропетровського будинку для літніх людей має великий досвід та кваліфікацію. Наші нянечки, медперсонал та психологи працюють із літніми людьми вже понад 10 років. Психологи проводять щоденні бесіди та консультації з пацієнтами, щоб врегулювати та підтримати нормальний моральний та психічний стан наших постояльців. Усі люди, які живуть у приватному будинку для літніх людей у ​​Дніпрі, перебувають під цілодобовим наглядом. Тобто в будь-який час ми зможемо вчасно надати необхідну медичну допомогу.

✔️ Особливу увагу ми приділяємо якості харчування в будинку для людей похилого віку. Адже люди похилого віку потребують повноцінного, збалансованого, в міру калорійного, але при цьому не жирного меню. Також у нас, за потреби, розробляється індивідуальне меню для діабетиків чи алергіків, враховуючи всі рекомендації лікаря.