Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Догляд за онкологічними хворими

Догляд за онкологічними хворими у пансіонатах Бабуся & Дедуся

Люди, які зіткнулися з онкологічними захворюваннями, потребують особливої уваги та турботи, яку не завжди можуть забезпечити їхні близькі. Фізична і моральна підтримка онкохворої людини важливі, але не завжди реальні для родичів, зайнятих повсякденними турботами та роботою.

Догляд за онкохворими літніми людьми є складним процесом, що вимагає професійного втручання. У пансіонаті "Бабуся & Дідуся" у Дніпрі та у Львові створено всі умови для забезпечення найвищого рівня життя і максимального впливу на ефективність лікування ракових захворювань у літніх людей.

 

Догляд за онкологічними хворими

 

Організація режиму дня, що включає фази реабілітації, відпочинку, харчування та дозвілля, сприяє забезпеченню оптимальних умов для людей похилого віку з раком. Цілодобове спостереження і контроль за станом всіх наших постояльців, ретельний моніторинг динаміки одужання, суворе дотримання медичних рекомендацій - все це частина комплексного паліативного догляду в пансіонаті Львів, Дніпро.

Індивідуально розроблений раціон харчування враховує особливості стану та особисті переваги пацієнта, забезпечуючи необхідний баланс поживних речовин. Надання допомоги раковому хворому в дотриманні особистої гігієни, включно зі зміною памперсів, постільної та натільної білизни, а також допомога в чищенні зубів, вмиванні, прийнятті душу, догляді за нігтями й волоссям, є невіддільною частиною турботи в приватному будинку для літніх людей для онкохворих.

 

Мережа пансіонатів для людей похилого віку Бабуся & Дідуся - Дніпро, Львів

 095 133 87 87, 068 133 87 87, 093 133 87 87

 

Підтримка високого рівня імунітету вважається важливим завданням, що впливає на темп реабілітації та відновлення в разі онкології у літніх людей. У пансіонаті в Дніпрі або у Львові "Бабуся & Дідуся" здійснюється комплексний догляд за онкохворими, покликаний забезпечити не тільки фізичне благополуччя, а й психологічну стійкість у період боротьби з важкими захворюваннями.

Ціна турботи про пацієнтів з онкологічними захворюваннями

Вартість проживання в хоспісі та ціна догляду за онкологічними хворими в нашому закладі варіюється залежно від періоду перебування та умов проживання. Вона також залежить від поточного стану здоров'я пацієнта (яка стадія раку в літньої людини), тривалості реабілітаційного курсу і необхідності лікування інших захворювань. Для отримання більш точної інформації про вартість будинку престарілих для онкохворих, будь ласка, зв'яжіться з нами за вказаним телефоном, залиште заявку на нашому сайті або відвідайте наш пансіонат.

Пансіонат "Бабуся & Дідуся" для онкохворих літніх людей у Львові та в Дніпрі - це сучасні заклади, що надають послуги з обслуговування людей на всіх стадіях раку згідно з усіма європейськими стандартами. Розташовані в екологічно чистих районах, наші пансіонати для онкохворих людей похилого віку оточені зеленими насадженнями та обладнані місцями для відпочинку на свіжому повітрі.

Для зручності мешканців Львова та Дніпра, а також Львівської та Дніпропетровської області можливість відвідування родичів надається в будь-який зручний час.

Мережа будинків для людей похилого віку для онкохворих у Дніпрі та Львові спеціалізуються на наданні догляду за тяжкохворими та лежачими літніми пацієнтами, і тому в нашому закладі створено всі необхідні умови.

  • - Комфортабельні палати з усіма зручностями стаціонару.
  • - Раціональне харчування, розроблене з урахуванням рекомендацій лікаря.
  • - Спеціальні меблі та сантехніка для зручності інвалідів і лежачих хворих, протипролежневі засоби.
  • - Цілодобовий медичний нагляд і сестринський догляд у пансіонаті.
  • - Щоденне прибирання з дезінфекцією, регулярна зміна білизни.
  • - Організація дозвілля з прогулянками територією пансіонату.
  • - Моніторинг стану здоров'я літніх і щоденні огляди терапевта.
  • - Контроль приймання ліків і дотримання рекомендацій лікарів.

Перебування в нашому хоспісі гарантує якісний паліативний догляд у Львові та в Дніпрі із забезпеченням безпеки та комфорту.