Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Дім престарілих Бабуся & Дедуся ➤ Статті

Будинки для людей похилого віку для літніх людей із психічними розладами

Догляд за людьми похилого віку з психічними розладами в Дніпрі та Львові

З кожним роком кількість літніх людей, старших за 60 років, які стикаються з психічними розладами, такими як хвороба Альцгеймера, стареча деменція, психози, неврози та інші стани, що потребують постійного спостереження, збільшується. У деяких випадках ці психологічні розлади супроводжуються втратою орієнтації в часі та просторі, різкими перепадами настрою і навіть хронічною депресією. Якщо ваш літній родич опинився в такій ситуації, то єдиним розумним рішенням є звернення по професійну допомогу - поселити літнього з психологічним захворюванням до приватного пансіонату для людей похилого віку в Дніпрі або у Львові.

Будинки для людей похилого віку для літніх людей із психічними розладами

Психічні захворювання, що виникають у літньому віці, створюють перешкоди у виконанні повсякденних обов'язків, таких як приготування їжі та догляд за будинком. Вони можуть також супроводжуватися необґрунтованими проявами агресії або депресії, становлячи серйозну небезпеку як для хворого, так і для оточуючих.

Люди похилого віку з хворобою Альцгеймера або іншими психічними розладами, не повинні залишатися самі в приміщенні без нагляду. Важливо забезпечити обмежений доступ до ліків, хімічних речовин і газів, щоб запобігти можливим нещасним випадкам і забезпечити безпеку людини.

Ще однією ключовою особливістю психічних захворювань у літньому віці є необхідність уваги та турботи. Люди похилого віку потребують доброзичливого й уважного ставлення. Без підтримки і турботи психологічного характеру важко домогтися поліпшення стану здоров'я. Саме тому переїзд до будинку престарілих для літніх людей із психічними захворюваннями залишається найкращим варіантом.

Яких пацієнтів ми приймаємо?

Мережа пансіонатів для літніх «Бабуся & Дідуся» у Львові та в Дніпрі - це спеціалізовані будинки для людей похилого віку для людей із різними психічними захворюваннями.

Ми приймаємо всіх пацієнтів, які звернулися до нас по допомогу, незалежно від їхнього віку, фізичного стану та характеру психічних розладів. Завдяки нашому багатому досвіду, ми забезпечуємо комфортні умови проживання та якісне медичне спостереження для кожного постояльця.

Звернутися до будинку для літніх людей «Бабуся & Дідуся» можна, якщо ваш літній родич:

  • втратив орієнтацію в навколишньому оточенні (розлад свідомості)
  • має ознаки депресії, емоційного збудження та тривожності
  • змінив свою особистість і поведінку
  • потребує особливого догляду через порушення пам'яті та когнітивних функцій
  • страждає від старечої деменції, хвороби Альцгеймера або інших психічних розладів.

Догляд за літнім із розладом психіки в будинку для літніх людей у Дніпрі або у Львові охоплює контроль за режимом харчування і регулярне приймання ліків. Люди, які страждають від психічних розладів, потребують великої кількості енергії протягом усього дня, тому наші фахівці розробляють різноманітне і збалансоване харчування.

Інші особливості догляду за душевнохворими людьми похилого віку в пансіонаті для літніх людей «Бабуся & Дідуся»

  • - моральну підтримку: ввічливе, доброзичливе й уважне ставлення до літньої людини
  • - щоденні гігієнічні процедури, включно зі зміною постільної білизни та одягу, а на пізніх стадіях захворювання - супровід до туалету
  • - забезпечення безпечних умов проживання: відсутність доступу до предметів і речовин, які можуть завдати шкоди здоров'ю постояльця.
  • - своєчасне приймання лікарських препаратів з індивідуальним

Головним плюсом наших будинків для людей похилого віку є приємна атмосфера, яка сприяє підняттю настрою і дає змогу постояльцям не відчувати ностальгію за домом. У будь-який зручний для вас час ви можете відвідувати вашого літнього родича.