Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Дім престарілих Бабуся & Дедуся ➤ Статті

Професійний догляд за лежачими літніми людьми

Приватні пансіонати, призначені для догляду за лежачими літніми людьми, представляють інноваційні послуги з висококваліфікованим персоналом, включно з досвідченими доглядальницями для лежачих хворих. Персонал платного будинку для людей похилого віку мережі Бабуся & Дідусь володіє вміннями та навичками в галузі догляду за лежачими хворими та літніми людьми. Організовані з урахуванням усіх норм заходи з догляду здатні істотно поліпшити фізичний та емоційний стан літньої людини, прикутої до ліжка. Найчастіше люди, які страждають від хронічних захворювань і не мають потреби в активному лікуванні та щоденному лікарському спостереженні, вважають за краще перебувати не в стерильній лікарняній палаті, а в затишних домашніх умовах зі сприятливими побутовими умовами. Саме такі надаються приватним будинком для людей похилого віку для лежачих хворих у Львові та в Дніпрі - Бабуся & Дідусь.

Догляд за старою людиною в пансіонаті для лежачих хворих

Для розміщення лежачого хворого в одному з пансіонатів мережі Бабуся & Дідусь необхідно залишити заявку за телефоном, який ви знайдете у вкладці КОНТАКТИ на нашому сайті. Наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на всі питання, допоможуть підібрати тариф і проконсультують щодо оплати та вартості проживання в будинку для літніх людей. Наші пансіонати розташовані дуже зручно, таким чином, відвідування близької людини не забере багато часу на дорогу.

Догляд за старою людиною в пансіонаті для лежачих хворих - це на сьогодні актуальна тема. Люди похилого віку потребують якісного догляду та професійної допомоги. З віком слабшають природні захисні та відновлювальні сили організму, що підвищує ризик виникнення різних патологій.

Приватні пансіонати для лежачих літніх людей у Дніпрі та у Львові - організація догляду за старими людьми з високим ступенем відповідальності та уваги.

Догляд за людьми похилого віку в пансіонаті буває загальним і спеціальним. Загальні послуги включають:

  • Спостереження за станом лежачого старого 24/7.
  • Допомога в щоденних гігієнічних процедурах.
  • Приготування і подача їжі для літніх людей, а також допомога в прийомі їжі для лежачих хворих.
  • Підтримка порядку в кімнаті.
  • Профілактика пролежнів у будинку для літніх людей та інших ускладнень у лежачих хворих.
  • Допомога в задоволенні природних потреб.
  • Фізичні вправи для запобігання атрофії м'язів і підтримання здоров'я шлунково-кишкового тракту та дихальної системи.
  • Складання оптимального розпорядку дня з урахуванням фізичного стану літньої людини.
  • Створення позитивної атмосфери в пансіонаті.

Спеціальний догляд передбачає виконання приписів лікаря. Це можуть бути: масаж для лежачих літніх людей, фізіопроцедури, дотримання спеціальної дієти, контроль питного режиму, а також заходи, спрямовані на нормалізацію роботи шлунково-кишкового тракту.

Персонал приватного пансіонату "Бабуся & Дідусь" проходить суворий відбір за професійними та особистими якостями. Доглядальниці в будинку престарілих для лежачих хворих і медсестри мають високу кваліфікацію і шанобливе ставлення до людської гідності кожного нашого пацієнта.

Якщо вам необхідно знайти приватний будинок престарілих для лежачого літнього родича, який надає високоякісні послуги відповідно до світових стандартів з геріатричного догляду, вам неодмінно варто звернути увагу на пансіонат "Бабуся & Дідусь". Наш пансіонат забезпечує повний комплекс послуг, враховуючи всі потреби та побажання літніх людей і можливості їхніх родичів.

Вартість розміщення в пансіонаті для лежачих літніх людей у Дніпрі або у Львові залежить від багатьох особливостей і чинників, які ми обговорюємо під час першої зустрічі.