Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Дім престарілих Бабуся & Дедуся ➤ Статті

Медичне обслуговування та догляд після операції

Після операції літню людину пропонуємо відправити в приватний пансіонат для людей похилого віку у Львові або в Дніпрі на період реабілітації. Турбота про людей похилого віку після хірургічних втручань і травм охоплює комплекс дій, спрямованих на якнайшвидше відновлення літньої людини після операції. Ефективна реабілітація літніх людей після хірургічного втручання відіграє ключову роль в успішному лікуванні та зниженні ризиків можливих ускладнень і повернення захворювання.

Якщо ваш близький літній переніс операцію, наполегливо рекомендуємо розмістити його в нашому пансіонаті Бабуся & Дідуся, де забезпечується якісний і повноцінний догляд за участю досвідчених лікарів і медичних сестер. Наші пансіонати розташовані в Дніпрі та у Львові. Вони спеціалізуються на догляді за хворими похилого віку та інвалідами, надаючи всі необхідні послуги для оперативного одужання.

Тривалість догляду за старим після операції повністю залежить від його поточного фізичного і психологічного стану. З огляду на те, що в похилому віці процеси загоєння тканин протікають повільніше, досвідчені фахівці будуть враховувати всі нюанси, забезпечуючи індивідуальний і цілодобовий догляд з урахуванням особливостей кожного нашого постояльця.

Медичне обслуговування та догляд після операції

У мережі приватних будинків для літніх людей Бабуся & Дідуся надають професійний догляд за пацієнтами, які перенесли операції на кишківнику, переломи в літніх людей, перелом шийки стегна, порожнинні операції, видалення внутрішніх органів у літніх людей та інші медичні втручання. Наші кваліфіковані фахівці, які працюють у будинку для літніх людей, мають чітке розуміння того, як необхідно підтримати літню людину не тільки фізично, а й морально в період післяопераційного відновлення.

Приватний будинок для літніх людей у Львові та в Дніпрі "Бабуся & Дідуся" - надаємо якісну, ефективну та безпечну реабілітацію після операції з метою відновлення активності літніх пацієнтів.

Процес одужання після операції, особливо після загального наркозу для літніх людей, вимагає тривалого часу та уважного догляду. Ми забезпечуємо всебічну допомогу людям похилого віку, намагаючись зробити процес відновлення після операції або травми якомога комфортнішим. Часто після операції люди похилого віку стикаються з проблемою знерухомленості, і в таких випадках наші медсестри та доглядальниці для літніх людей в пансіонаті надають підтримку, починаючи зі щоденного догляду, такого як умивання та чищення зубів, і закінчуючи турботою про зміну памперсів і протипролежневі заходи. Ми надаємо якісне харчування 6 разів на день, приділяючи увагу збалансованості їжі. Також надаємо всю необхідну гігієнічну допомогу, включно зі стрижкою нігтів і волосся в будинку для літніх людей, а також доглядом за шкірою літніх людей. У нашому пансіонаті є спеціальне обладнання та протипролежневі матраци, спрямовані на запобігання можливих ускладнень і забезпечення максимального комфорту пацієнтів.

У післяопераційний період у людей похилого віку важливо дотримуватися призначень лікаря. Наші співробітники в будинку для літніх людей "Бабуся & Дідуся" ретельно стежать за правильним прийомом ліків і виконанням ін'єкцій у встановленому дозуванні. Мета медикаментозної терапії під час відновлення після операцій полягає в запобіганні розвитку запалення та інтоксикації, а також у знятті больового синдрому в літніх після операцій і травм. Ми здійснюємо необхідну обробку ран і проводимо перев'язки.

Реабілітація після операції в нашому пансіонаті для людей похилого віку ґрунтується не тільки на фізичному догляді, а й на наданні психологічної допомоги літнім людям. Часті болі, страх можливих ускладнень і обмеження рухів часто призводять до розвитку депресивних станів. У нашому будинку для літніх людей ризик психологічних порушень мінімізується завдяки увазі та турботі, що надаються постояльцям. Ми завжди готові вислухати і заспокоїти, створюючи умови для досягнення душевного спокою і легкості переживання важких періодів.

У будинку престарілих "Бабуся & Дідуся" забезпечується комплексний 24-годинний догляд після операції за літніми пацієнтами, з огляду на тяжкість їхнього стану та рекомендації лікарів. Завдяки комфортній обстановці та психологічній підтримці, що надається нашим персоналом, процес одужання проходить швидко і без ускладнень.