Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Дім престарілих Бабуся & Дедуся ➤ Статті

Дім інвалідів

Похилі інваліди часто натрапляють на труднощі у побуті та самообслуговуванні. Не завжди родичі зможуть здійснювати необхідний догляд та допомогу. У цьому випадку варто подумати про те, щоб поселити інваліда у будинок для людей похилого віку.

Оформивши похилого у будинок інвалідів Бабуся & Дедуся, ви забезпечите його комфортними умовами та необхідною медичною допомогою. Також, у приватному будинку для інвалідів вашій близькій людині нададуть цілодобову допомогу в самообслуговуванні та гігієнічних процедурах.

Будинок інвалідів для людей похилого віку у Львові

Хто звертається до пансіонатів для інвалідів?

Насамперед це сім'ї, де проживають інваліди, лежачі хворі, тяжкохворі люди похилого віку, люди з вадами зору, літні люди.
У будинку для людей похилого віку для інвалідів у Львові пацієнти постійно перебувають під наглядом лікарів, доглядальниць, медсестер. Ми стежимо за графіком приймання ліків, допомагаємо в пересуванні, з прийомом їжі, контролюємо стан здоров'я та психологічний стан людей похилого віку з інвалідністю.

Щоб вибрати пансіонат для інвалідів потрібно враховувати його розташування. Вам має бути зручно і не дуже далеко, щоб перевезти інваліда в будинок для людей похилого віку, щоб його відвідувати потім. При виборі будинку інвалідів також необхідно переглянути всі послуги, які включені у вартість проживання в пансіонаті. Можливо, вам знадобляться додаткові послуги, наприклад цілодобова доглядальниця для інвалідів у стаціонарі, транспортування інваліда, особливі побажання.

Вибравши приватний будинок для інвалідів у Дніпрі чи у Львові, ви зможете бути спокійними та впевненими у безпеці вашої близької людини. Дізнатись вартість будинку інвалідів та додаткових послуг можна за телефоном або на сайті.