Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Дім престарілих Бабуся & Дедуся ➤ Статті

Державні будинки для людей похилого віку в Україні

Багато людей у ​​старості потребують особливої ​​уваги та допомоги. Найчастіше у родичів людей похилого віку не завжди є достатньо часу, щоб забезпечити нормальний догляд. Якщо людина в старості самотня, або у родичів немає можливості доглядати літню людину, правильним рішенням стане поселити престарілу людину в державний або приватний будинок для людей похилого віку.

Нині існує дуже великий вибір як державних будинків для людей похилого віку, так і приватних пансіонатів. Очевидно, що приватні пансіонати можуть собі дозволити не всі. Адже за проживання у приватному будинку потрібно платити. У державному будинку для людей похилого віку допомогу та догляд можуть отримати самотні люди похилого віку безкоштовно або за пенсію.

Звичайно, і якість послуг у державному будинку для людей похилого віку в Україні та приватних пансіонатах відрізнятимуться. У державному будинку престарілих умови проживання відрізнятимуться. Ремонт у кімнатах не такий сучасний, як у приватному пансіонаті. Меблі теж будуть не нові. У приватному будинку для людей похилого віку харчування буде на порядок вище, ніж харчування в державному, догляд, розваги.

Державний дім престарілих в Україні – це установа, яка приймає на проживання пенсіонерів та літніх осіб з інвалідністю (1 та 2 група). Для оформлення до державного будинку для літніх людей потрібен паспорт, дозвіл із соцзахисту, медична картка, ІПН, довідка про склад сім'ї та, якщо є, довідка про інвалідність.

Якщо у літньої людини немає можливості, щоб оформитися в приватний пансіонат, то варто вибрати державний будинок для людей похилого віку, де зможуть надати медичну допомогу та необхідний догляд.

Державні будинки для людей похилого віку в Україні - Дніпро, Львів