Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Дім престарілих Бабуся & Дедуся ➤ Статті

Комфортне, безпечне транспортування до Будинків престарілих

Приватні будинки для літніх людей Бабуся & Дедуся у ​​Дніпрі та у Львові надають послугу – транспортування людей похилого віку в пансіонат.

Ми можемо привезти людей похилого віку з проблемами опорно-рухового апарату, привезти інваліда, людей з вадами зору для людей похилого віку, а також лежачих, тяжкохворих і людей похилого віку після травм і операцій.

Якщо ви вирішили оформити близьку людину у будинок для людей похилого віку, перше завдання як його перевезти в пансіонат.

Перевезти інваліда-візочника до приватного пансіонату для людей похилого віку не так просто. Потрібна спеціальна машина. А якщо такої немає? Таксі теж навряд чи підійде, тому що найчастіше в машині таксі звичайні сидіння, які не пристосовані для перевезення інвалідів чи лежачих хворих. У такому разі варто замовити послугу транспортування літньої людини до пансіонату для людей похилого віку.

Вартість перевезення інвалідів у наш будинок престарілих уточнюйте за телефонами.

Приватні пансіонати для людей похилого віку Бабуся & Дедуся у Дніпрі та у Львові мають можливість перевозити інвалідів до будинку престарілих. Ми маємо спеціальний транспорт, який дозволяє безпечно транспортувати інваліда або лежачого хворого до нас до пансіонату. Машина повністю оснащена спеціальними поручнями та всім необхідним для безпечного та комфортного перевезення. Усю дорогу літнього інваліда або лежачого хворого супроводжують лікар і медсестра, які за необхідності зможуть надати невідкладну медичну допомогу старій людині в дорозі.
Перевезти людину похилого віку в пансіонат для людей похилого віку легко – замовляйте послугу транспортування лежачого хворого або інваліда на нашому сайті.
Наші санітари допоможуть винести літню людину та донести до машини на ношах, а також розташувати її в машині максимально зручно та безпечно.

Транспортування людей похилого віку до будинку інвалідів – важлива послуга, яку можна замовити в наших пансіонатах при оформленні літнього родича на проживання до будинку "Бабуся & Дедуся" .