Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Дім престарілих Бабуся & Дедуся ➤ Статті

Чим будинок для людей похилого віку буде кращим за доглядальницю вдома?

 

Якщо у вас в сім'ї є пенсіонер, який потребує догляду та постійного спостереження, вам доведеться вирішити питання – хто доглядатиме літнього родича. Найчастіше родичі похилого віку не можуть кинути все і повністю присвятити свій час догляду за пенсіонером. Тому слід подумати про наймання доглядальниці або оформлення пенсіонера в пансіонат.

Не кожна доглядальниця має вищу медичну освіту. Доглядальниця додому не зможе всі 24 години перебувати біля вашого родича, тому що у неї мають бути і вихідні, і особисте життя. Для вас проблемою може стати неможливість довіри чужій людині, яка практично житиме у вас у будинку, якщо ви проживаєте разом з літнім родичем. Перевірити якість роботи доглядальниці неможливо. Пропонуємо розглянути варіант – поселити літню людину у приватний пансіонат у Львові чи Дніпрі.

 

У будинку для літніх людей працюють лише досвідчені фахівці з освітою, які завжди готові прийти на допомогу та надати медичні послуги.

Сучасний приватний будинок для престарілих Дніпро, Львів більше нагадує заміський будинок або готель для літніх людей, де всі побажання та потреби будуть виконані із задоволенням та посмішкою. Наш пансіонат для людей похилого віку розташований у чудовому місці. Територія сучасна та простора, обладнана всім необхідним для пересування людей похилого віку з проблемами опорно-рухового апарату.

Приватний будинок для людей похилого віку краще доглядальниці вдома тим, що ми пропонуємо не лише догляд та нагляд за літньою людиною, ми також стежимо за його здоров'ям, лікар пансіонату регулярно обстежує пенсіонера та прописує необхідне лікування або курс реабілітації. Психолог у будинку для людей похилого віку щодня розмовляє та консультує наших пацієнтів. Це дозволяє позбутися депресії та попередити появу психічних відхилень.

Одним із головних плюсів будинку для людей похилого віку є можливість у пацієнтів спілкуватися між собою. Ми намагаємося організовувати цікаві заходи та цікаве дозвілля для людей похилого віку в пансіонаті для літніх людей. Спілкування та соціалізація позитивно позначається на психо-емоційному здоров'ї людей похилого віку. Самотність та ізоляція від суспільства – величезна проблема для людей похилого віку та їхніх родичів. У будинку для людей похилого віку організовані для літніх пікніки, спільні перегляди телепередач, настільні ігри, в'язання, вишивка. Всі знайдуть для себе заняття, яке буде до душі та можливостей.

Літній людині за деяких хвороб набагато краще буде в спеціалізованому закладі для професійного догляду за ними. Доглядальниця в домашніх умовах зможе забезпечити лише догляд та контроль гігієни похилого віку. Створити всі умови, як у пансіонаті, вдома не в кожного вийде. А це і пандуси, поручні, за потреби різні обладнання для відновлення та реабілітації для людей похилого віку.

У нашому будинку для людей похилого віку ми стежимо за харчуванням літніх людей, і намагаємося максимально урізноманітнити меню. Харчування в будинку для літніх людей збалансоване, смачне і завжди свіже. Вдома ми не завжди можемо забезпечити своєму літньому родичу таку різноманітність.

Поселити людину похилого віку в приватний пансіонат з догляду за літніми можна і на короткий термін, і на тривале проживання в будинку для літніх людей у ​​Львові або в Дніпрі.