Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Дім престарілих Бабуся & Дедуся ➤ Статті

Коронавірус у людей похилого віку. Відновлення у пансіонаті.

 

У людей похилого віку імунітет стає слабкішим і з'являються хронічні захворювання на старості. Тому ковид у літньої людини потребує особливої ​​уваги. Для людей похилого віку важливо дотримуватися всіх запобіжних заходів при пандемії і суворо дотримуватися заходів профілактики ковіда для людей похилого віку.

Мережа будинків для літніх людей у ​​Дніпрі та у Львові надає послуги для літніх людей з профілактики коронавірусу у літніх людей, а також відновлення після ковіда. У приватному будинку для людей похилого віку Дніпро, Львів суворо витримані всі рекомендовані заходи безпеки та обережності при пандемії для людей похилого віку. Похилого віку з хронічними захворюваннями особливо перебувають у групі ризику зараження ковідом, тому ми рекомендуємо при пандемії та підвищеному ризикі зараження поселити літню людину в будинок для людей похилого віку у Львові або в Дніпрі.

У будинку для літніх людей дотримано суворого режиму самоізоляції, особливо для пенсіонерів, кому за 65 років. Ми розуміємо, що людям похилого віку дуже складно відмовитися від контакту з рідними та близькими, але наші психологи в пансіонаті для людей похилого віку вміють переконати в тому, що це тимчасовий, але дуже ефективний захід для їх безпеки. Психолог під час пандемії допомагає пенсіонерам у пансіонаті подолати тривогу та стрес, пов'язаний із самоізоляцією у будинку для літніх людей у ​​Дніпрі та у Львові.

 

У наших пансіонатах для людей похилого віку співробітники стежать за дотриманням усіх заходів профілактики ковіда. Ми стежимо за тим, щоб пенсіонери часто мили руки з милом і не чіпали обличчя руками на прогулянці. Намагаємося обмежити відвідування родичів, особливо із симптомами застуди. На території пансіонату дотримується необхідної дистанції для безпечного спілкування. Літня людина у будинку для людей похилого віку Львів, Дніпро повністю обмежена у пересуванні на громадському транспорті та відвідуванні громадських місць, де ймовірність зараження ковидом дуже висока.

Головна перевага пансіонату для людей похилого віку під час пандемії – це виключення ймовірності контакту з можливими носіями ковіда, оскільки наші постояльці знаходяться завжди в межах пансіонату і не залишають його. Всіх нових людей похилого віку, які оформляються на проживання в будинку для людей похилого віку, ретельно оглядає лікар, щоб виключити наявність вірусу (або підтвердити його, і ізолювати літнього з ковідом вчасно). Кілька разів на добу в приватному пансіонаті для літніх людей під час епідемії коронавірусу проводиться вологе прибирання всієї території із застосуванням антисептичних та дезінфікуючих засобів. Тому, навіть у разі проникнення вірусу на територію будинку для людей похилого віку, він не зможе поширитися.

При коронавірусі в пансіонаті щодня проводиться лікарський огляд усіх гостей. Ми контролюємо стан людей похилого віку дуже суворо, щоб не пропустити вірус, і надати необхідну терапію на ранніх стадіях розвитку ковіда у літньої людини.

Самоізоляція в будинку для літніх людей може спричинити апатію та зниження активності пенсіонерів. Тому ми щодня проводимо зарядку для людей похилого віку, дихальні вправи, щоденні прогулянки на свіжому повітрі. Все це дозволяє нам не тільки забезпечити підтримку імунної системи людей похилого віку в пансіонаті, але й підтримати морально і підвищити настрій.

Поселити літнього при пандемії коронавірусу у приватний пансіонат у Львові, у Дніпрі дасть вам можливість зберегти здоров'я вашого родича.