Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Дім престарілих Бабуся & Дедуся ➤ Статті

Страхи похилого віку при переїзді в будинок для людей похилого віку

 

Які страхи відчувають люди похилого віку, коли чути новину про рішення переїзду в будинок для людей похилого віку?

Головна причина, що людина не хоче жити в будинку для людей похилого віку – це страх чогось нового та невідомого. Багато хто боїться, що їх кидають. У деяких почуття страху через те, що він не зможе вижити в нових умовах, або йому буде там не комфортно. Якщо ви хочете підготувати родича до переїзду в будинок для людей похилого віку, і не злякати його, то ми рекомендуємо більше розмовляти, обговорювати всі плюси та мінуси будинку для людей похилого віку. Це допоможе полегшити переїзд до будинку для людей похилого віку як вашому родичу, так і вам особисто.

 

Навіть якщо він ставить одні й самі питання або якщо вам здасться, що питання дурне. Намагайтеся відповісти максимально доступно і розгорнуто. Розкажіть, що жити в будинку для людей похилого віку зовсім не страшно, а скоріше навпаки – літня людина повинна знати, що в пансіонаті вона буде у повній безпеці та під наглядом. Поговоріть з вашою близькою людиною про те, як зміниться її життя при переїзді до будинку для людей похилого віку. Обов'язково дайте зрозуміти, що ви не кидаєте пенсіонера, а навпаки, ви переживаєте за нього, і вас засмучує те, що ви не в змозі надати необхідний догляд за старим у домашніх умовах.

Якщо вам потрібно умовити пенсіонера переїхати і жити в будинку для людей похилого віку, головне - це необхідно розвіяти всі його страхи і дати впевненість, що ви нікуди не подінетесь і регулярно відвідуватимете його.

Щоб літня людина погодилася на переїзд до приватного пансіонату у Львові чи Дніпрі, ви повинні надати всю інформацію про життя та послуги в будинку для літніх людей. Мережа пансіонатів для людей похилого віку «Бабуся і дідуся» знаходяться у Дніпрі та у Львові. Ми пропонуємо вам відвідати наш пансіонат і особисто переконатися як умови проживання в нашому стаціонарі. Ви можете взяти з собою свого літнього родича, щоб він сам подивився і переконався, що ми пропонуємо по-справжньому якісні послуги. Якщо ваш родич не в змозі приїхати з вами на міні екскурсію в будинок для людей похилого віку, то ви можете зробити для нього кілька фото або відео і потім поділитися з ним своїми враженнями.

Як підготувати літню людину до переїзду в будинок для людей похилого віку?

Якщо ви всі обговорили і дійшли єдиної думки, що все-таки є необхідність відправити літнього родича до будинку для людей похилого віку, то можна розпочинати підготовку до переїзду. До цього моменту ви вже знаєте всі плюси та мінуси пансіонату для людей похилого віку і тепер вам необхідно допомогти вашому родичу зважитися на переїзд до пансіонату для літніх людей. Що потрібно, щоб переїзд до будинку для літніх людей став комфортним для пенсіонера і для його родичів? У людей похилого віку психіка дуже гнучка і слабка, тому при підготовці до переїзду не варто збиратися з надмірним ентузіазмом і ставитися до події, як до запланованої. Все, що вам необхідно – це показати людині, що ви не хочете її позбутися і сумуватимете. Але безпека та комфорт насамперед.

Будинок для людей похилого віку – це правильне рішення для тих, хто піклується про якість життя своїх родичів.