Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Дім престарілих Бабуся & Дедуся ➤ Статті

Доглядальниця для літніх та інвалідів

 

Іноді в житті так складаються обставини, що за бажання не завжди є можливість бути поруч зі своїми близькими, які вимагають постійного догляду. Існують такі стани здоров'я у людей похилого віку, при яких їх категорично не можна залишати на самоті. У таких ситуаціях неможливо обійтися без допомоги кваліфікованого доглядача. Мережа пансіонатів «Бабуся&Діда» пропонує послуги доглядальниць, які забезпечать компетентний догляд нашим постояльцям.

Що входить до їхніх обов'язків?

Доглядальниця – це незамінна помічниця, яка може стати надійним товаришем для людей, які потребують її послуг з надання догляду та проведення медичних маніпуляцій.

Персонал «Бабуся&Діда» пройшов відповідний курс навчання з особливостей роботи з лежачими хворими, людьми з психічними розладами та іншими віковими патологіями.

Сиделка для пожилых и инвалидов

Наші доглядальниці надають допомогу при:

  • проведення гігієнічних процедур (заміна білизни, купання, зміна підгузків при необхідності, щоденні процедури);
  • годівлі їжею (допомога чи повне проведення годування);
  • дотримання медичних призначень (контроль та забезпечення своєчасного прийняття ліків, проведення внутрішньом'язових та внутрішньовенних ін'єкцій, профілактика пролежнів, масаж та інше);
  • проведення щоденних прогулянок на відкритому повітрі.

Особливу увагу приділяємо психоемоційному стану наших постояльців. Саме тому доглядальниці пансіонату «Бабуся&Дідуся» вміють вислухати, зрозуміти та підтримати літніх чи хворих людей зробивши їхнє життя більш комфортним.

Вартість послуг доглядальниці

 

Існує помилкова думка про те, що цінова політика на послуги доглядальниці досить висока і не завжди виправдовує якість їхньої роботи. Для того щоб бути впевненими у професіоналізмі фахівців даної категорії та не платити великі, рекомендуємо звертатися за допомогою до нашого пансіонату «Бабуся&Дедуся».

У нас вартість послуг доглядальниці є максимально бюджетною, яка буде під силу більшості дбайливих родичів. Укладаючи договір, ми визначаємо фіксовану ціну послуг з урахуванням:

✔ ступеня кваліфікації доглядальниці: освіта, досвід роботи;

✔ досвід роботи із спеціалізованим медичним обладнанням;

✔ робота з особливою категорією рецептурних ліків: прекурсори, транквілізатори;

✔ рівня психологічної освіти;

✔ тривалості робочого дня: погодинно, цілодобово, денне та погодинне;

✔ обсягу проведених робіт: основні маніпуляції та додаткові;

✔ стадії захворювання постояльця та його загального стану здоров'я;

✔ облік зміни у вихідні та святкові дні.

Не варто економити та шукати допомоги у некваліфікованих працівників. Пансіонат «Бабуся&Дідуся» — це високий рівень професіоналізму наших співробітників, який забезпечує кваліфікований догляд кожному постояльцю.