Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Догляд за інвалідами Дніпро ➤ Дім престарілих Бабуся & Дедуся

Догляд за інвалідами Дніпро

Доглядати літню людину непросто, особливо, якщо людині необхідний спеціальний медичний догляд або цілодобова присутність когось із близьких. Можна спробувати найняти доглядальницю вдома для похилого віку інваліда, а можна оформити інваліда приватний будинок для людей похилого віку, де йому забезпечать і цілодобовий нагляд, і медичну допомогу.

Дім для людей похилого віку в Дніпрі пропонує послуги з догляду за лежачими хворими, за літніми людьми після переломів або після травм (які прикуті до ліжка), догляду після інсульту, інфаркту, догляду за інвалідами-візочниками та за старими зі складними та невиліковними.

У нас створені всі умови для комфортного проживання людей похилого віку в пансіонаті – спеціально обладнані кімнати для інвалідів, поручні, пандуси.

Кожному нашому гостю розробляється індивідуальна програма реабілітації. До кожного інваліда в будинку для людей похилого віку Дніпро приставлені співробітники, які будь-якої миті готові прийти на допомогу або надати медичну послугу. Для лежачих людей похилого віку у нас працюють доглядальниці, які цілодобово знаходяться поруч із старим-інвалідом. Доглядальниця в пансіонаті для літніх допомагає сісти, підвестися, перевернутися в ліжка, допомога в прийомі їжі, а також допомога при гігієнічних процедурах та догляді.

Одна з проблем у людей похилого віку-інвалідів – це постійне перебування інваліда в чотирьох стінах. Тому в нашому приватному пансіонаті для інвалідів у Дніпрі ми велику увагу приділяємо дозвілля для людей похилого віку. Вечорами ми граємо в настільні ігри, дивимося цікаві передачі та фільми, гуляємо на свіжому повітрі.

У нашому будинку для людей похилого віку та інвалідів Бабуся & Дідуся - Дніпро, ми намагаємося зробити життя наших пацієнтів різноманітним та цікавим.

Жити в задоволення

Дбаємо не тільки про фізичне здоров'я людей похилого віку, але приділяємо багато уваги і робимо акцент саме на психологічному стані наших постояльців. Ми намагаємося дати можливість кожній людині похилого віку відчути себе як вдома, щоб їй було з нами затишно і безпечно. Звоните: +380972421822, +380661832331

Мережа пансіонатів для людей похилого віку Бабуся & Дідуся - Дніпро