Будинок престарілих Бабуся & Дедуся

Реабілітація після інсульту Львів

Реабілітація після інсульту Львів

Інсульт найчастіше трапляється у людей похилого віку. У деяких випадках після інсульту люди залишаються інвалідами, порушуються рухові функції, трапляється параліч. Але запобігти таким наслідкам інсульту можна, якщо вчасно розпочати курс реабілітації після інсульту у Львові.

У приватному пансіонаті у Львові проводять професійну якісну реабілітацію після інсульту. Спочатку лікар повинен оглянути людину, визначити тяжкість хвороби. Потім буде складено програму реабілітації після інсульту, яка буде спрямована на якнайшвидше повне відновлення.

Після інсульту людям похилого віку необхідний цілодобовий нагляд і догляд. Також необхідне медикаментозне лікування та психологічна допомога. У домашніх умовах практично неможливо забезпечити людині після інсульту необхідні умови. Тому правильним рішенням стане поселити літню людину після інсульту у приватний пансіонат для людей похилого віку у Львові для проходження повного курсу реабілітації та відновлення після інсульту. У нашому пансіонаті є номери спеціально для таких людей.

Для тяжкохворих після інсульту складається індивідуальна програма відновлення, яка включає і лікувальну фізкультуру, і роботу з логопедом, і медикаментозне лікування. Для якісної та професійної реабілітації найкраще рішення – це комплексний підхід. У приватному будинку для літніх людей у ​​Львові для відновлення після інсульту застосовується сучасна медична методика. Наші медсестри суворо стежать за регулярністю та графіком прийому препаратів, які призначає лікар. Результати та швидкість відновлення літньої людини після інсульту залежать від складності наслідків та є виключно індивідуальними.